top of page
kroslogostil.png
Projelendirme

PROJELENDİRME

  • Hidrofor Sistemleri

  • Alt yapı çalışmaları (RO/Atık Odası) 

  • Saf Su depolama          

  • Merkezi Sistem Kurulumu

  • Yumuşatma Sistemleri

  • UV Sistemleri

  • Degazing Sistemleri

PROJELENDİRME

DANIŞMANLIK

Diyaliz uygulamalarında ve merkez laboratuarlarda ihtiyaç duyulan medikal su ve medikal atık yönetimi sistemleri ve alt yapı mühendisliği konularında danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Uygun malzeme seçimi, doğru mühendislik ve dizayn ile optimum çalışma şartları oluşturulmaktadır. Buna bağlı olarak da müşterilerimize sürdürülebilir üretim ve hizmet kalitesi sunulmaktadır.

DANIŞMANLIK

SATIŞ

 

Laboratuarların ve diyaliz merkezlerinin değişen miktar ve kalitedeki su ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiş KrosClinic© ve Salus© marka su arıtma sistemleri, Neutralab© nötralizasyon ve dezenfeksiyon sistemleri ile bu ürünlere ait yedek parça ve sarf malzeme satışı yapılmaktadır.

SATIŞ

KİRALAMA

 

Laboratuarların ve diyaliz merkezlerinin değişen miktar ve kalitedeki su ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiş KrosClinic© ve Salus© marka

su arıtma sistemleri,

Neutralab© nötralizasyon ve

dezenfeksiyon sistemleri ile bu ürünlere ait yedek parça ve sarf malzeme satışı yapılmaktadır.

KİRALAMA

 

AR-GE

 

Kros bünyesindeki Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) bölümü, mevcut bilgi dağarcığını artırmak amacıyla çalışmalarını sistematik olarak sürdürmekte ve bu bilgiler ile yeni uygulamalar yaratmaktadır. Araştırma ve geliştirme' nin hem bir şirket, hem de bir ülke için yenilikçilik yoluyla büyüme ve gelişmenin başlıca bir unsuru olduğunun bilincinde; üretkenliğimizi ve üretim kalitemizi artırmak, yeni ürün ve hizmetler yaratmak amacıyla çalışmaktayız. Ar-Ge çalışmalarımız KOSGEB tarafından desteklenmektedir.

AR-GE
servis

SERVİS AĞI

harita-03.png

KROS, TÜRKİYE'DE 17 FARKLI BÖLGEDE YERLEŞİK 21 TEKNİK SERVİS ELEMANIYLA HIZLI, ETKİN VE ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET VERMEKTEDİR.

Laboratuarlarda çalışan otoanalizörlerde oluşan problemlerin % 40’ı su kaynaklıdır. Firmamızca yapılan yüksek mühendislik ürünü cihazlarımız ve önleyici bakım hizmetlerimiz sayesinde otoanalizörlerde oluşabilecek su kaynaklı problemlerin önüne geçilmekte böylelikle sistemlerin kesintisiz çalışması sağlanmaktadır.

Bu hizmetlerimizle müşterilerimizin cihaz, sarf ve teknik servis giderlerinde ciddi bir tasarruf oluşturulmaktadır.

0533 052 11 49

7/24

Teknik Destek

bottom of page